top of page
Gizlilik

Site - Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği 

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128-bit SSL standartlarında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören web sitelerinde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan adresin 'http://...' biçimde değil, 'https://...' biçimde oluşu ifade etmektedir. Web tarayıcınız ayrıca 'https://...' olduğunda adresin solunda sitenin adını mavi veya yeşil ile ve/veya SSL kilit ikonu gösterebilir. 

Site - Banka Haberleşme Güvenliği 

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, Banka'nın sunduğu maksimum güvenlik standartlarında gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşeninin yanında, Banka'nın sizinle her işlem öncesinde iletişime geçerek özel bir şifre tahsis etmesi (3DSecure) veya çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak kredi kartınızın arkasındaki sayılardan son 3 haneyi temsil eden CVV2/CVC2 kodunun sorulması da sitemizde kullanılan güvenlik önlemlerine dahildir. 

Site içi Veri Güvenliği 

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi, kurulum, kuruluş ve çalışan kişiler bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri okunabilen yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kartı bilgilerine son 4 hanesi dışında tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir. 

Kişisel Bilgilerin Gizliliği 

Sitemize üye olduğunuz takdirde paylaştığınız tüm e-posta, adres, telefon vb. tüm özel şahsınıza ait bilgiler koruma altındadır ve mokaseramik.com güvencesindedir. Hiç bir özel bilgi 3. Kişi ve kurumlarca paylaşılamaz. Alışveriş sırasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri sadece siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. 3.şahısların eline geçmesi mümkün değildir. Alışveriş ekranından da https:// ile başlayan adres çubuğu "s" harfi ile secure-güvenli sayfada olduğunuzu belirtmektedir. mokaseramik.com tüm mevcut sunucuları bilinen virüslere karşı koruma altındadır. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. 
Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. 
mokaseramik.com, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

bottom of page